Among Us Hile APK indir – Kilitler Açık Innersloth LLC 13 Kasım 2021 Versiyon v2021.11.9.2

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

APK AÇIKLAMASI

APK İndirme Sitesi

Aranızdaki sahtekarları ortaya çıkarmaya çalışırken, oyun içinde komik eylemleri ve akıllara durgunluk veren soruları çözmeye çalışın. Her biri kendi benzersiz deneyimlerini sunan heyecan verici eşleşmelerde dünyanın her yerinden arkadaşlarınız ve oyuncularla etkileşimde bulunmanın keyfini çıkarın. İlk olarak PC oyunu olarak yayınlanan oyun yakaladığı başarının ardından mobil cihazlar için geliştirildi ve bu platformda da kısa sürede başarıyı yakaladı ve milyonlarca insan tarafından oynanmaya başladı. Play Store mağazalarında 100 milyondan fazla kullanıcı tarafından android cihazlara indirilen Among Us ülkemiz de bir çok Twich yayıncıları tarafından oynanmaya başladı.

Saya İçindekiler

Hikaye ve Oynanış

Bağımlılık yaratan gerçek zamanlı bir eşleşmede diğer birçok oyuncuya katılırken, aramızdaki heyecan verici aksiyon ve bulmaca çözme oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Mürettebat arkadaşlarınızla ilginç bir uzay gemisi macerasıyla tanışın. Uzay gemisinde kalırken, Android oyuncuları sahtekarları açığa çıkarmak için ölme riskini göze alarak diğer oyuncular ile beraber çalışmaları gerekmektedir. Aynı zamanda size verilen tüm görevleri tamamlamaya çalışabilir ve oyunu kazanmak için uzay gemisini tamamen tamir ettirebilirsiniz.

Öte yandan, sahtekar olarak oynuyorsanız, uzay gemisindeki tesisleri sabote etmeye çalışabilirsiniz, bu da mürettebatın görevlerini tamamlamasını zorlaştırır. Aynı zamanda, kazanma şansınızı artırmaya çalışırken yalnız ve savunmasız oyuncuları ortadan kaldırmaya çalışın.

Her turun sonunda, sahtekarların kim olduğunu bulmak için üyeler arasında hararetli bir tartışma olacak. Burada, her iki taraf da diğerlerini açığa çıkarmak veya yanlış yönlendirmek için her numarayı denemeli ve görevlerini tamamlamayı kolaylaştırmalıdır.

Oyunun keyfini çıkarmak için basit kontroller

Android oyuncuları kendilerini basit ve erişilebilir kontrol seçeneklerinin tadını çıkarırken bulacaklar, bu da onların oyunun tadını çıkarmalarını çok daha kolay hale getirecek. Sanal joystick kontrolleriyle kolayca hareket edin. Bir cinayeti bildirmek isterseniz, bir ceset gördüğünüzde rapor düğmesine basmanız yeterlidir. Ve sahtekar olarak oynarken, diğer oyuncuları ikiye bölme seçeneğine de sahip olacaksınız.

APK İndirme Sitesi

Her iki tarafta da eğlenin

Oyunu daha ilginç hale getirmek için, Android kullanıcıları aramızda hem astronot hemde sahtekar olarak oynamanın tadını çıkarabilirler. Bilinmeyen düşmanlar tarafından kafası karışan sahtekarlar veya astronotlar olarak oynayarak, arkadaşlarınızla ve diğer çevrimiçi oyuncularla eğlenceli anlar yaşayın.

Gerçek oyuncularla heyecan verici çevrimiçi oyun

ndroid oyuncuları, sizi gerçek oyuncularla bağımlılık yaratan çevrimiçi etkileşimlerle tanıştıracak heyecan verici PvP eşleşmelerinde arkadaşlarınızla ve çevrimiçi oyuncularla eğlenmenin tadını çıkarabilir. Her biri en fazla 10 oyuncuyla heyecan verici eşleşmelerin tadını çıkarın. Hararetli tartışmalarda birbirinize katılın, aranızdaki sahtekarları keşfedin veya uzay gemisinin cehennemini mahvetmek için zor arkadaşınızla birlikte çalışın.

Deneyimlenecek ilginç mini oyunlar

Oyun içi maceralarınız boyunca oyun, oyuncularına tadını çıkarabileceğiniz ve eğlenebileceğiniz birçok ilginç mini oyun tanıtacak. Her biri kendi benzersiz oyun tarzını sunan birçok farklı mini oyunu oynayabileceğiniz heyecan verici görevler sizleri bekliyor.

Oyun içi karakterlerinizi özgürce özelleştirin

Among Us oyuncuları, karakterlerini tamamen değiştirebilir ve onlara harika görünümler vermelerine olanak tanıyan ilginç özelleştirmeleri deneyebilirler. Çevrimiçi oyuna katılırken diğerlerinden tamamen farklı görünmenizi sağlayacak çok sayıda heyecan verici kostüm ve aksesuarın kilidini açın.

Oyunda etkileyici 3D grafikler veya ilginç görsel efektler kullanılmasada, benzersiz 2D animasyonları ve görsel öğeleriyle hala oyuncuları etkilemeyi başarıyor.Eşsiz ortamları, ürkütücü karakterleri ve ilginç grafikleri keşfederken aynı zamanda eğlenin. Sizlere özel olarak paylaştığımız Among Us MOD APK dosyası ile oyunu hileli versiyonu ile oynayacaksınız. Hile içerisinde Sürekli İmpostor Olma seçeneğini barındırmaktadır. Sizlerde bu yeni trend olan oyunu oynamak istiyorsanız eğer hemen sitemizin apk indir butonlarına tıklayarak ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Not : Oyunu daha önceden hiç Google Play Store’dan indirmemişseniz, bir defaya mahsus indirip – silmeniz gerekiyor sonrasında MOD APK dosyasını kurun aksi halde haritalar inmez ve siyah ekranda kalır.

Among Us apk dosyasını ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirin.

Among Us KURULUMU

Among Us Hileli Apk indirebilmek için öncelikle üst ve alt kısımda yer alan APK İNDİR butonlarına tıklamalısınız.

Among Us apk ne demek

Among Us apk dosyası nasıl açılır

Among Us apk nasıl yüklenir

Among Us apk nasıl kurulur

Among Us apk nasıl kurulur resimli

Among Us apk nedir ne işe yarar

Among Us apk dosyası nasıl yüklenir

Among Us apk nasıl açılır

Among Us apk dosyası nereye atılır

Among Us apk oyun nasıl kurulur

Among Us apk nasıl kurulur pc

Among Us iphone apk oyun nasıl indirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir