Bu uygulamayı bildir

APK AÇIKLAMASI

76 / 100

APK Parser için en güncel dosyayı indirmek için Regt.eu sitesinden indir. APK Parser APK indir ile son sürüm .apk dosyasını indir 2021.

Bir apk dosyasını olası kaynak koduna ayrıştırabilir. Bu uygulamayla, bir apk yapısının derinliklerine inebilir ve ondan resimler de çıkarabilirsiniz. (yetkili olun veya kendi kullanımınız için) ya da doğrudan Regt tarafından oluşturulan kategori olan APK Mod indir işlemini yapabilirsiniz.

APK Parser APK

APK Parser tam olarak isminin sunduğu şeyi yapmanıza izin verir: cihazınıza kayıtlı olan herhangi bir APK’yı düzenlersiniz. Ve APK’ye sahip değilseniz, kurduğunuz herhangi bir uygulamadan onu çıkarabilirsiniz.

APK Parser Pro APK

APK Parserle iki çeşit düzenleme arasından seçim yapabilirsiniz: FULL EDIT, bir APK’dan gelen dosyaları tekrar yapılandırmanıza izin verir; ve SIMPLE EDIT ise bir APK içindeki dosyalarınızın yerini değiştirmenizi sağlar. İlki çok daha kompleks ve zorlu bir süreçtir, ikinci düzenleme çeşidi ise çok daha kolay yapılabilir.

APK Parser Son Sürüm APK indir 2021

Hangi çeşidi seçerseniz seçin, APK’nin herhangi bir yönünü düzenlemenin ne kadar kolay olduğunu fark edeceksiniz. Bir uygulamanın arka plan görüntüsünü değiştirebilir, yabancı dil ekleyip çıkarabilir ve hatta izinleri silebilirsiniz. Her şey ne kadar becerikli olduğunuza göre değişir.

APK Parser Nedir, Ne işe Yarar?

APK Parser… incelikli bir uygulamadır. Düzgün kullanıldığında, neşe getirir, fakat kötü kullanıldığında… Hiçbir şey getirmez. Her durumda, uygulamanın yardım sayfasındaki uygulamayı düzgün kullanmak için tavsiye ve bazı örnekler bulabilirsiniz ve APK Parser APK indir.

V1.0.4:
updated lib
V1.0.3:
a crash issue fix
V1.0.2:
initial version

APK Parser KURULUMU

APK Parser Hileli Apk indirebilmek için öncelikle üst ve alt kısımda yer alan APK İNDİR butonlarına tıklamalısınız.

APK Parser apk ne demek

APK Parser apk dosyası nasıl açılır

APK Parser apk nasıl yüklenir

APK Parser apk nasıl kurulur

APK Parser apk nasıl kurulur resimli

APK Parser apk nedir ne işe yarar

APK Parser apk dosyası nasıl yüklenir

APK Parser apk nasıl açılır

APK Parser apk dosyası nereye atılır

APK Parser apk oyun nasıl kurulur

APK Parser apk nasıl kurulur pc

APK Parser iphone apk oyun nasıl indirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir