Dünya Savaşı Poligon 2021 Hileli Uygulamasını Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

APK AÇIKLAMASI

⭐Destansı tek oyunculu operasyon

⭐Destansı tek oyunculu operasyon
⭐ Dünya Savaşı Poligon, 2. Dünya Savaşı birinci şahıs nişancı oyunudur. Dünya savaş denilen cehenneme düştüğünde, kötülüğe karşı duracak kahramanlara ihtiyacı vardır. Dünya Savaşı Poligon böyle bir kahraman olmanızı sağlar! Tek oyuncu operasyonu destansı anlar, farklı hikaye arasahneleri ve kahramanca eylemlerle dolu. Normandiya’daki D Günü’nden, Ardennes’deki Bulge Savaşı’na ve son olarak Berlin’e gidecek cesur bir asker olun. Doğu Cephesini, Stalingrad Savaşı’na katlanmak zorunda kalan bir Sovyet asker olarak deneyimleyin ve Doğu Avrupa’da savaşın. Müttefik askeri gücün bir parçası olarak 1945’de Berlin’in düşüşü sırasında Dünya Savaşı’nın sona ermesine yardımcı olun.
Geleneksel tek oyunculu birinci şahıs nişancı görevlerine uçaksavarlarla uçakları vurmak, havan ateşi ile pozisyonunuzu korumak, bazuka ile tankları veya sığınakları yok etmek ve uzun mesafelerdeki düşmanları pusu ateşiyle vurmak gibi özel görevler eşlik eder.

⭐ Çok Oyunculu ve Günlük Görev modları
⭐ Tek oyunculu kampanya destansıdır, ancak Dünya Savaşı Poligon, çok oyunculu (4v4 Takım Ölüm Maçı, Müttefikler ve Mihver devletleri) ile günlük görevler (zombi ordularına karşı) gibi opsiyonel modlarıyla çok daha eğlencelidir.
Düşman askerlerini vurun, zombileri yok edin veya Müttefikler ile Mihver devletlerle gerçek zamanlı PvP modlarında diğer oyunculara karşı savaşın .

⭐ Özellikler⭐
* Ücretsiz tek oyunculu 2. Dünya Savaşı FPS
* Kolay, sezgisel ama tamamen özelleştirilebilir kontroller
* II. Dünya Savaşı kahramanlarının hikayesi
* Kahramanca, destansı, trajik veya komik arasahneler
* Bölüm sonu canavarı savaşları – benzersiz ve tehlikeli düşmanlarla savaşın!
* Epik grafikler
* Tonlarca silah, sarf malzemesi, el bombası ve diğer teçhizatlar
* Her görev veya çok oyunculu mod için karakter mühimmatınızı özelleştirin – keskin nişancı tüfeği mi, saldırı tüfeği mi, SMG veya av tüfeğini mi tercih edersiniz?
* Silah, yelek ve kask yükseltme
* Gerçek zamanlı PvP savaşları
* Takım Ölüm Maçı Çok oyunculu mod – iyi eski Müttefikler ile Mihver Devletler PvP
* Rekabetçi çok oyunculu deneyimi için lider tablosu
* Günlük görevler – sonsuz Alman zombi ordularına karşı savaş
* Birbirinden farklı görevler – uçaksavar ve sabit makineli tüfeklerle hava savaşına yardımcı olun. Düşman askerlerinin dalgalarına karşı pozisyonunuzu koruyun, tankları yok edin ve çok daha fazlasını yapın!

⭐İkinci Dünya Savaşı kahramanlarının hikayesini deneyimleyin
İkinci dünya savaşının her cephesinde savaşmış kahramanlar bizim için büyük ilham kaynaklarıdır. Size mümkün olduğunca çok sayıda farklı savaş alanlarından içerik getirmeye çalışıyoruz. Silahlar, düşmanlar, sinematik anlar ve operasyonlar kategorilerinde beklentilerinizi karşılayacak yeni içerikler üretiyoruz. Bazen düşman hatlarının arkasındaki seçkin komando üyesi olarak basit bir nişancı oyunundan zevk almanızı, bazen de bu sert çatışmadaki insanların mücadelelerini göstermemiz gerektiğini hissediyoruz. Gerçek kahramanlar, liderler ya da generaller değildir. ABD ordusunun, Kızıl ordunun ve 2. Dünya Savaşı’nda yer alması gereken diğer herhangi bir ordunun o sıradan ve bir o kadar da olağanüstü askerleridir, sevdiklerini korumak için hayatlarını riske atan o insanlardır. Savaş oyunları büyük çeşitliliğe sahip bir tür olduğu için, biz bunu çoğunlukla eğlenceli bir deneyim haline getirmek istiyoruz. Umarız çalışmamızı beğenirsiniz!

Hello! We are working on new big update and this is our first important step towards it, bringing bugfixes and game engine modernization:
* Removed permissions request
* Important modernization of game engine
* Performance boost and bugfixes

Dünya Savaşı KURULUMU

Dünya Savaşı Hileli Apk indirebilmek için öncelikle üst ve alt kısımda yer alan APK İNDİR butonlarına tıklamalısınız.

Dünya Savaşı apk ne demek

Dünya Savaşı apk dosyası nasıl açılır

Dünya Savaşı apk nasıl yüklenir

Dünya Savaşı apk nasıl kurulur

Dünya Savaşı apk nasıl kurulur resimli

Dünya Savaşı apk nedir ne işe yarar

Dünya Savaşı apk dosyası nasıl yüklenir

Dünya Savaşı apk nasıl açılır

Dünya Savaşı apk dosyası nereye atılır

Dünya Savaşı apk oyun nasıl kurulur

Dünya Savaşı apk nasıl kurulur pc

Dünya Savaşı iphone apk oyun nasıl indirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir