Letgo Android APK İndir – 2. El Eşyaları Al ve Sat

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

APK AÇIKLAMASI

Sahibinden satılık araba, ikinci el mobilya ve giyime kadar hepsi burada!

Geliştirici
letgo
Sürüm
2.12.4
Actualización
19 Temmuz 2021
Gereksinimler
5.0 ve sonrası
Boyut
20M
Alın
Google Play

Letgo Android APK İndir – 2. El Eşyaları Al ve Sat

Letgo Android APK İndir  2. El Eşyaları Al ve Sat Sahibinden satılık otomobil, ikinci el mobilya ve giyime kadar tüm bunlar burada!
İhtiyaçların için letgolamaya başla, kullanmadıklarını satarak kendine yer aç.

Letgo Android APK İndir

NEDEN İKİNCİ EL?

Kabul edelim ki sahip olduğumuz eşyaların çoğuna aslen pek de ihtiyacımız yok! Bir gün lazım olur diye atmaya ya da vermeye kıyamadığımız bir sürü eşyamız var. Gerçek mutluluğun çok eşyaya değil, doğru eşyalara sahip olmakta bulunduğunu unutuyoruz. Çünkü eşyalar sadece birer vasıta; önemli olan eşyanın bizlere yaşattığı deneyim. Yeni deneyimler yaşamak harika olmaz mı?

İşte letgo android apk bu yüzden var! İkinci el alışverişi daha hızlı, daha basit, daha keyifli hale getirmek ve her insanın ilk ilkin ikinci el alışverişi tercih etmesi sağlamak için çalışıyoruz. Hiçbir eşyanın kullanılmadan kenara atılmadığı, sürdürülebilir bir gelecek yaratmak istiyoruz. Letgo ancak ihtiyacın olmayan eşyaları kolayca fotoğraflayarak duyuru vermene veya çevrendeki fırsatları kolayca bulmana yardımcı olmakla kalmaz, yeni deneyimler yaşamana da destek sunar. Ve bunların tüm bunlar de ücretsiz!

EŞYALARINI KOLAYCA SAT Artık gereksinim duymadığın veya kullanmadığın eşyaları hemen letgo apk’ya yükle, ihtiyaçlarını karşılamak, hayallerini gerçekleştirmek için kendine kaynak yarat. İşlevini hala yitirmemiş eşyalarını atmak veya saklamak yerine ekonomiye kazandırırken hem ev hem de ülke ekonomisine destek olursun.

ARADIĞINI UYGUN FİYATA AL Milyonlarca kişi letgo’yu çoktan indirip ilan yüklemeye başladı bile! Hiçbir yerde bulamayacağın çeşit çeşit ürüne bütçene uygun fiyatlarla letgo’dan ulaşabilirsin. İhtiyacın olan ne varsa derhal letgolamaya başla!

ÇEVRENDEKİ FIRSATLARI KEŞFET: letgo lokasyon bazlı arama özelliğiyle sana çevrendeki ilanları kolayca gösterir. İster etrafındaki ürünleri keşfet talep eder çevrendeki alıcılara kolayca ulaş. Alıcı ve satıcılarla uygulama üzerinden anında pazarlık yapabilirsin.

LETGO OTO İLE KOLAYCA ARABA AL VE SAT

Biliyoruz, araba almak, satmak oldukça zahmetli bir iş! Artık yeni hizmetimiz letgo oto+ ile hızlı, kolay ve emin bir biçimde araba alıp satabilirsin. Söylemeden geçmeyelim, letgo oto+’ın bir dolu artısı var. Zengin portföyümüzdeki letgo oto+ güvenceli otomobillerimiz bağımsız TSE onaylı ekspertiz tutanağına, 12 ay/20.000 km’ye kadar kapsamlı garantiye ve 14 gün değişiklik garantisine haiz. Arabanı satmak istiyorsan parasız araba değerleme, ustalaşmış ekspertiz, değerinde ve şeffaf fiyatlandırma, kolay satış, 3 saatte emin ödeme ve fazlaca daha fazlası letgo oto+’ta.

GÜVENDESİN Daha da güvenilir bir alışveriş deneyimi için kullanıcı değerlendirmeleri, doğrulanmış kullanıcı profilleri, büyülü bağlantı ve uygulama içi söyleşi şeklinde birçok hususiyet letgo’da!

LETGO ANDROİD APK SÜPER DOPİNG MODUYLA DAHA HIZLI SAT

Letgo android apk Süper Doping Modu ile daha çok alıcıya ulaşmaya hazır ol! Nasıl mı? Her gün satış olasılığı en yüksek ilanını seçiyoruz ve 24 saat süresince öne çıkarıyoruz. Böylece otomatikman öne çıkan ilanın ana sayfanın en üzerine taşınarak daha çok görünürlük elde eder. İlanının satış şansı artarken sen asla efor harcamazsın bile! Süper Doping Modu aylık bir aboneliktir.
Aboneliğini istediğin vakit iptal edebilirsin.

Gizlilik Politikası ve Şartlar ve Koşullar için web sitemizi ziyaret edebilirsin. Geri bildirim ve soruların için support@letgo.Com adresinden bizlere ulaşabilirsin.

Kim demiş araba alıp satmak zor diye! Yeni hizmetimiz letgo oto+ ile araba alıp satarken yaşadığın tüm pürüzleri ortadan kaldırdık! Tüm alıcı ve satıcılara uçtan uca kusursuz bir deneyim sunuyoruz. İster hayalindeki arabayı letgo oto+’tan kolayca satın al ister arabanı hemen sat ve ödemeni anında al. letgo oto+’ın artısı çok, bizden söylemesi!

Letgo Android KURULUMU

Letgo Android Hileli Apk indirebilmek için öncelikle üst ve alt kısımda yer alan APK İNDİR butonlarına tıklamalısınız.

Letgo Android apk ne demek

Letgo Android apk dosyası nasıl açılır

Letgo Android apk nasıl yüklenir

Letgo Android apk nasıl kurulur

Letgo Android apk nasıl kurulur resimli

Letgo Android apk nedir ne işe yarar

Letgo Android apk dosyası nasıl yüklenir

Letgo Android apk nasıl açılır

Letgo Android apk dosyası nereye atılır

Letgo Android apk oyun nasıl kurulur

Letgo Android apk nasıl kurulur pc

Letgo Android iphone apk oyun nasıl indirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir