RuneScape – Open World Fantasy MMORPG Apk İndir Hileli

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

APK AÇIKLAMASI

NOTICE TO EARLY ACCESS BETA TESTERS

RuneScape – Open World Fantasy MMORPG Apk İndir Hileli

ERKEN ERİŞİM BETA TEST EDİCİLERİNE BİLDİRİM
Cihazınızda Runescape Beta uygulaması varsa Ön Kayıt düğmesi görünmez. Endişelenmeyin-Ön Kayıt Ödülleri, oyunun resmi dünya çapında yayınlanmasından sonra otomatik olarak size teslim edilecektir.

Beta test programını devre dışı bırakırsanız, tam sürüme kadar oyuna mobil platformlarda artık erişemeyeceğinizi unutmayın.

DAHA FAZLA KAYIT = DAHA FAZLA ÖDÜL!
Runescape’e kaydolan daha fazla kişi, herkes için daha fazla ödül açılacak! Güzellikler arasında özel bir saç modeli, evcil hayvan, teleport animasyonu, kılıç ve zırh artı 7 günlük %50 XP artışı var! Arkadaşlarına söyle ve bugün Kayıt ol!

BAŞKA HİÇBİR ŞEY GİBİ GENİŞ BİR MMORPG DÜNYASINI KEŞFEDİN
Gielinor’un altıncı çağına yolculuk yapın ve efsane ve irfan ile derin, şimdiye kadarki en iyi fantezi MMO RPG açık dünyasını keşfedin. Gielinor’un insanları başarılı olabilir, ancak yaşlı tanrılar hala plan yapıyor. Kara bulutlar kararıyor ve savaş başlıyor. 20 yaşında ve sadece daha iyi olan eğlenceli bir fantezi çevrimiçi MMO dünyasını yaşayın.

KENDİ YOLUNU OYNA
Tüm size kalmış. Dünyayı keşfedecek ve arkadaşlarınızla riskli bir baskına girecek misiniz, yoksa yalnız bir maceracı olarak şöhret ve servet mi arayacaksınız? İster cesur görevlerin kahramanı olun, ister çiftliğinize sessizce bakın, ister üst düzey bir patrona karşı her şeyi riske atan bir efsane ya da sirkte bir gece geçiren nazik bir ruh olun, RuneScape mükemmel bir AFK ikinci ekran oyunudur. İstediğiniz gibi oynayın, seçim sizin! Savaşçı ya da sihirbaz, çiftçi ya da aşçı-ne tür bir kahraman olacaksın?

SONSUZ KEŞİF
İnanılmaz bir 20 yıldır büyüyen bir dünya ve hikaye ile RuneScape, oyuncuları başka hiçbir şeye benzemeyen sihirli dolu bir macerayla heyecanlandırmaya devam ediyor. PC ve mobil cihazlarda 270 milyon kurulum ve çapraz oynanabilirlik ile, Gielinor’un fantastik ve mistik dünyasını keşfeden yüz milyonlarca insana katılın.

UNUTULMAZ KARŞILAŞMALAR
Unutulmaz NPC karakterlerinin zengin bir listesiyle arkadaş edin – ve belki de bazen Düşmanlar–. Sevimli arkadaşlardan ve dost canlısı dolandırıcılardan aldatıcı kötü adamlara ve intikamcı tanrılara kadar, Gielinor’un birçok yüzü başka hiçbir şeye benzemeyen derin bir fantezi deneyimi sunuyor.

GELİŞEN BİR DÜNYA
Ortaçağ Burthorpe kentinden ve Catherby’nin sakin limanlarından, vahşi doğanın tehlikeli ejderha dolu genişliklerine veya çorak ve kavrulmuş Kharidian Çölü’ne kadar düzinelerce ve düzinelerce eşsiz ve çarpıcı yeri ziyaret edin. Kendi limanınıza sahip olun! Kendi Çiftliğini Yönet! Büyük borsada oyuncularla güzel bir kuruş ticareti yapın … ama egzotik mallarınızı bankada güvende tuttuğunuzdan emin olun.

GÜÇLÜ BECERİLER
Ustalaşmak için 28 beceri ile ne olacaksın? Ağaç kesme, Balık tutma, Herblore ve yemek pişirmeyi mükemmelleştirerek doğa ile bir olacak mısınız? Ya da belki işçiliği, Tarım, Smithing ve inşaat ile yaratıcı olmayı tercih? Belki de Zevkleriniz başka bir yerde yatıyordu – avlanma, kehanet, buluş

(Visited 56 times, 1 visits today)

Early Access Beta testers will automatically receive the Pre-Register Rewards, so there is no need to pre-register.

RuneScape – KURULUMU

RuneScape – Hileli Apk indirebilmek için öncelikle üst ve alt kısımda yer alan APK İNDİR butonlarına tıklamalısınız.

RuneScape – apk ne demek

RuneScape – apk dosyası nasıl açılır

RuneScape – apk nasıl yüklenir

RuneScape – apk nasıl kurulur

RuneScape – apk nasıl kurulur resimli

RuneScape – apk nedir ne işe yarar

RuneScape – apk dosyası nasıl yüklenir

RuneScape – apk nasıl açılır

RuneScape – apk dosyası nereye atılır

RuneScape – apk oyun nasıl kurulur

RuneScape – apk nasıl kurulur pc

RuneScape – iphone apk oyun nasıl indirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir