TLS Tunnel APK Son Sürüm -Ücretsiz Ve Sınırsız Vpn (Güncel) 2021

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildir

APK AÇIKLAMASI

TLS Tunnel Apk, internet sağlayıcıları ve hükümetler tarafından uygulanan engelleri aşmayı ve kullanıcılara gizlilik, özgürlük ve anonimliği garanti etmeyi amaçlayan ücretsiz bir VPN’dir.

TLS Tunnel Apk , internet sağlayıcıları ve hükümetler tarafınca uygulanan engelleri aşmayı ve kullanıcılara gizlilik, hürriyet ve anonimliği garanti etmeyi amaçlayan parasız bir VPN’dir.
Mevcut resmi sunucular, TLS Tunnel APK adını verdiğimiz tescilli bir protokol kullanır; bu, HTTPS sitelerinde kullanılanla aynı olan TLS 1.3 (ve isteğe bağlı olarak TLS 1.2) kullanarak bağlantıyı koruyan basit bir protokoldür ve kesilmeyi önlemek için bağlantı sırasında doğrulanan kendinden imzalı bir sertifika .

Kullanmak için kayıt yada ödeme gerekmez, yalnızca işlevsel bir internet bağlantısı veya erişiminizin engellenmesi durumunda sağlayıcınızın kısıtlamalarını aşmak için bilgi.
Kendi sunucunuzu SSH (Özel Sunucu seçeneği) vesilesiyle, standart yöntemde 22 numaralı bağlantı noktasını (SSH standardı) kullanarak yada sunucu bu tür linkleri almaya hazırsa rabıta metni ve SNI ile kullanmak da mümkündür.

TLS Tunnel Apk

Ayrıca bu araç, bağlantımızı değişik seçeneklerle özelleştirmemize ve bir SNI yapılandırmamıza imkan tanır . Bu, birtakım web sitelerinde karşılaştığımız coğrafi kısıtlamaları atlamamıza destek olacaktır. Tek yapmamız gereken başka bir ülkeden sunucu seçip içeriğin keyfini çıkarmak.

Öte taraftan, İnternet’e bağlanmak için seçtiğiniz bilgilerin tanımlandığı TLS dosyaları ile seçtiğiniz bağlantının yapılandırmasını içe ve dışa aktarabilirsiniz . Bu özellikle terminalleri değiştirirken kullanışlıdır.

Ayrıca kullanması son derece kolaydır. Sadece ana menüdeki seçeneklerden seçim yapın ve “başlat” düğmesine basın. Son olarak kayıt sekmesinde bu uygulama ile yapmış olduğunuz tüm bağlantıları test edebilirsiniz.

Ancak, web siteleri faydalı olmayan eski sürümlere erişen eski linkler sağlar. TLS Tunnel Apk Son Sürüm ‘ü Google Play Store’dan herhangi bir nedenle indiremeyen kullanıcılar endişelenmeyin! Sağlanmış olan bağlantı, uygulamanın güncellenmiş bir sürümüne erişmenizi sağlayarak kullanıcının tüm düzeylerin ve modların kilidini açmasını sağlar. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan, TLS Tunnel Apk dosyasının son olarak sürümünü edinmek için yükleme işleminden geçmek.

Resmi sunucular, herhangi bir IPv4 protokolünün geçmesine izin verirken, hususi sunucuların SSH bağlantısı yalnızca TCP’nin geçmiş olmasına izin verir, UDP yalnızca, sunucu bağlantı olmadan badvpn-udpgw benzer biçimde herhangi bir UDP Ağ Geçidi çalıştırıyorsa hususi sunucularda olası olacaktır. UDP, birtakım oyunları çevrimiçi oynayamayacak veya bazı hizmetlere erişemeyeceksiniz.
Resmi sunucular ek olarak aynı sunucuya bağlı öteki kullanıcılarla oluşturulan IP üstünden kontakt kurmanıza izin verir, IP’nize diğer kullanıcılar tarafınca erişilebilir ve diğer kullanıcılara da erişebilirsiniz, varsayılan olarak bu, emniyet sorunlarını önlemek için dönem dışı bırakılmıştır.

TLS Tüneli’nin tamamen ücretsiz bulunduğunu ihmal etmeyin, sadece Özel Sunucu seçeneği ile kendi sunucunuz yoksa üçüncü taraf sunuculara erişim için ödeme yapabilirsiniz, TLS Tüneli’nin özel sunuculardan görevli olmadığını unutmayın, bundan dolayı hususi sunucularla sıkıntı olması niteliğinde, sunucu sahibiyle iletişime geçin.

OpenSSL 1.1.1l Güncellemesi
IO algoritmasında sabit paket parçalanması
Başlat/Durdur düğmesi geri sayım düzeltmesi

TLS Tunnel KURULUMU

TLS Tunnel Hileli Apk indirebilmek için öncelikle üst ve alt kısımda yer alan APK İNDİR butonlarına tıklamalısınız.

TLS Tunnel apk ne demek

TLS Tunnel apk dosyası nasıl açılır

TLS Tunnel apk nasıl yüklenir

TLS Tunnel apk nasıl kurulur

TLS Tunnel apk nasıl kurulur resimli

TLS Tunnel apk nedir ne işe yarar

TLS Tunnel apk dosyası nasıl yüklenir

TLS Tunnel apk nasıl açılır

TLS Tunnel apk dosyası nereye atılır

TLS Tunnel apk oyun nasıl kurulur

TLS Tunnel apk nasıl kurulur pc

TLS Tunnel iphone apk oyun nasıl indirilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir